Automatiniai vartai

Norėdami jaustis saugūs ir išsaugoti savo privatumą, dažniausiai aptveriame tvora savo teritorijas – namų valdas, mokyklas, darželius, pramonės įmones ir t.t. O kiekvienai tvorai reikalingi vartai.

Šiandieninė rinka siūlo įvairiausių tipų vartus, atitinkančius reikliausių klientų skonį: automatiniai, segmentiniai, garažo, pramoniniai, stumdomi, atveriami ir t.t. Įvairioms stovėjimo aikštelėms siūlomi mechaniniai ir automatiniai kelio užtvarai, kelių blokatoriai. Gamintojai siūlo patikimą ir kokybišką vartų automatiką. Įvairių sričių absoliučiai kontrolei yra siūloma vaizdo stebėjimo įranga, kurią galima sumontuoti neišsiskiriančiose ir nepastebimose vietose.

Automatiniai vartai labiausiai tinka komforto mėgėjams, o įrengus automatinius vartus įmonėse, darbuotojai būtų atpalaiduoti nuo pastovaus jų atidarymo ir uždarymo: visa tai atliktų vartų automatika.
Segmentiniai vartai taupo erdvę, nes jie gali būti sumontuojami net ir siaurose erdvėse.

Pardavėjai siūlo tvirtus garažo vartus, atlaikančius įvairias mechanines apkrovas ir klimato kaitos poveikius. Šiais garažo vartais klientai tikrai bus patenkinti, nes jie ne tik stiprūs, bet ir patogūs naudoti.
Pramoniniai vartai dažniausiai yra gaminami pagal individualius užsakymus. Mokamoms automobilių stovėjimo arba parkavimo aikštelėms tinka tvirti kelio užtvarai, kurie gali būti tiek mechaniniai, tiek ir automatiniai. Sumontuota vaizdo stebėjimo įranga leistų automobilių srautą valdyti nuotoliniu būdu.TvoraMedinė.lt - visos teisės saugomos